The Witcher Beklenen Dizi Hakkında!

The Witcher Beklenen Dizi Hakkında!

 The Witcher Beklenen Dizi Hakkında!

The Witcher

Netflix platformunda yayınlanacak olan The Witcher dizisinde, bambaşka bir evrene dahil olan izleyicilerin, farklı bir hikayeyle karşılaşacakları da ifade ediliyor. Dizinin en az Game of Thrones kadar ilgi çekeceği de gelen yaygın tahminler arasında yer alıyor. Fantastik bir evrende yaşananları konu alan dizinin fazlasıyla ilgi çekeceğinden bahsediliyor.

The Witcher Season 1

1992 yılında kitabı yayınlanan ve daha önceden bilgisayar oyunu da piyasaya sürülen The Witcher adlı dizi içerisinde Rivialı Geralt’ın etrafında gelişen olaylar dizisinden söz ediliyor. Yalnız bir karakter olan Rivialı Geralt’ın hayatı canavarları avlamakla geçmektedir. Ancak insanları yaratıklardan daha tehlikeli olarak değerlendiren Rivialı Geralt; bu yüzden insanlardan uzak durmak istese de öte yandan dünyada kendine yer bulmak için de uğraş içerisindedir.

Rivialı Geralt karakteri, dizinin ilerleyen bölümlerinde son derecede güçlü bir büyücü ve genç bir prensesle karşılaşacaktır. Bu tanışma sonrasında hayatı bambaşka bir yöne doğru çekilecektir. Üç kişilik ekip her geçen gün daha farklı maceralara dahil olacak ve daha zorlu görevler içerisinde de bulunacaklardır. Beraberce hareket ederek; yaratıklara karşı mücadele edecek olan ana karakterler aynı zamanda da farklı dünyaları izleyicilere aks ettirecek.

The Witcher dizisi içerisinde ana karakter olan Rivialı Geralt karakteri daha önceden Süperman olarak öne çıkan Henry Cavill tarafından canlandırılıyor. Süper güçlere sahip bir canavar avcısı olan Cavill, farklı görüntüsüyle de dizide kendinden söz ettireceğe benziyor.

İlk sezonu 8 bölümden ibaret olan The Witcher dizisi, Aralık 2019 içerisinde ikinci sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak. The Witcher dizisinin toplamda 7 sezondan ibaret olacağı da gelen haberler arasında yer alıyor. Seyircilerin heyecanını yitirmemeleri ve bir anda tüm olay örgüsüne tanıklık etmemeleri için böyle bir yol izlendiği işaret ediliyor.

Th

The Witcher Netflix

İnsanlar, cüceler ve elflerle dolu dünyada barış döneminin sona ermesiyle yaşanan olaylar The Witcher’in genel konusudur. Vaad edilen çocuğu bekleyen Rivialı Geralt da bu çocukla beraber dünyaya yeniden barış getirmeyi amaçlamaktadır. Bu konu hakkında gelişen olaylar The Witcher dizisi içerisinde izleyicilere başarılı bir şekilde aktarılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir