Siccin 6 Vizyona Giriyor

Siccin 6 Vizyona Giriyor

 Siccin 6 Vizyona Giriyor

Türkiye’nin en büyük korku filmi serisi diyebilirim Siccin serisine.Bir kez daha korku dağıtmaya gelen Siccin serisi 6. filmiyle gün yüzüne çıktı.Afiş ve Fragmanı yayınlanan Siccin 6’da bizi neler bekliyor ?

Siccin 6 Vizyona Giriyor

Siccin Serisinin çok sevildiğini biliyoruz.Gişe de herzaman başarılı rakamlara ulaşan Siccin serisinin 6. filmi Siccin 6  içinde yine başarılı bir gişe rakamı bekleniyor. Son filmi olan Siccin 5’te gişe bilet rakamı 633.391’di. Türkiye genellemesinde gayet başarıı bir seyirci kitlesine ulaşan Siccin kendi rekorlarını kırıyor.Malesef serinin 6. filmi  Siccin 6 son olacak.

Siccin 6 Kadrodaki İsimler

En büyük korkuların gün yüzüne çıkacağı, ”Nefes Almakta Zorlanacaksınız” Sloganı ile karşımıza gelecek Siccin 6’nın oyuncu kadrosunda;Merve Ateş, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Hüseyin Taş, Gönül Ürer, Adnan Koç,Deniz Kiziroğlu,Sibel Aytan, Cemre Kiziroğlu,  Ergin Kılıkçıer ve Kurtuluş Şakirağaoğlu gibi isimler mevcut.

Peki siz korku severlerin sorduğunu duyabiliyorum. Ne zaman vizyona giriyor ? diye soruyorsunuz. Siccin 6  9 Ağustos Cuma günü vizyona giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir