Mutlaka İzlemeniz Gereken Diziler

Mutlaka İzlemeniz Gereken Diziler

 Mutlaka İzlemeniz Gereken Diziler

Mutlaka izlemeniz gereken İmbd 9 ve üzeri Diziler

Her gün yeni bir dizinin gösterime girdiği günümüzde sizde hangi diziyi izleyeceğine karar veremeyenler arasında yer alıyorsanız İMDB tarafından 9 ve üzeri puana layık görülmüş en iyi dizileri sizler için bir araya getirdik.

Listemize göz atarak boş zamanlarınızı değerlendirmek için izleyebileceğiniz en iyi dizileri bulabilirsiniz.

Rick and Morty

5-RickAndMorty (9.3)

Şimdiye kadar 3 sezonu çekilen ve en son Kasım 2019’da 4. Sezonunun gösterime gireceği duyurulan dizi gelmiş geçmiş en iyi animasyon dizileri arasında gösterilmektedir.

Dizide Profesör olan Rick ve torunu boyutlar arasında tehlikeli yolculuklar yapabilen bilim insanlarıdır.

Onlara özgü bu yetenekler bazen eğlenceli olaylara şahitlik etmelerini sağlayacakken, bazende oldukça güç olaylarla karşı karşıya kalmalarına neden olacaktır.

Bazen oldukça güç olaylarla karşı karşıya kalsalar da çevrelerindeki herkes onların hayatına özenle bakmaktadır.

Lost

4- Lost (9.5)

6 sezon boyunca gösterime giren Lostdizisinde, Oceanic hava yollarının bir uçağı havadayken okyanus üzerinde manyetik bir alana kapılarak gizemli olayların yaşandığı bir adaya düşer.

Uçaktan düştükten sonra kurtulanlar adayı başta tropik bir ada sanmaktadırlar ancak zaman geçtikçe ada hakkındaki gerçekleri öğrenmeye başlayacaklardır.

Dizide bu adada kalan insanların başından geçen olaylar anlatılmaktadır. İzleyiciler tarafından oldukça beğenilen dizi izleyebileceğiniz en iyi dizilerden biridir.

Breaking Bad

3- BreakingBad (9.5)

BreakingBad 5 sezon çekilen ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilen diziler arasında yer almaktadır.

Dizide Walter White henüz 50 yaşlarında olan ve ailesinin geçimini sağlamakta zorlanan bir kimya öğretmenidir.

Dizide bir süre sonra akciğer kanseri olduğunu öğrenen Walter White çok az ömrünün kaldığını öğrenince ailesine geçinebilecekleri kadar para bırakmak için uyuşturucu işine girmeye karar vermiştir.

2- Band Of Brothers (9.5)

Sadece 1 sezon çekilmesine rağmen oldukça beğenilen dizi Amerika devleti ordusunun hava kuvvetleri komutanlığı EasyCompany bölüğünün başından geçen olayları konu almaktadır.

Bu bölüğün başından geçenlerin konu alındığı dizide 2. Dünya savaşında kendilerine oldukça önemli bir görev verilmektedir.

Bölük savaşı kazanmak için her şeyi yapmaya çalışırken devletin verdiği ağır görevleri yerine getirmeye çalışmaktadır.

Game of Thrones

1- Game Of Thrones (9.6)

Her biri en güçlü krallığı kurup krallıklarını korumak için mücadele veren insanların başından geçenlerin anlatıldığı Taht oyunları, dizide bir devletin neden ve nasıl savaşa girdiğini çok iyi anlayabiliyorsunuz.

Kuzey Krallığının varisi olan NedStark’ın ölümünden sonra çocuklarının başına gelenleri izlediğimiz dizi gelmiş geçmiş en iyi dizler arasında gösterilmektedir.

Aşk, heyecan, aldatmaca gibi birçok şeyi bir arada görebileceğiniz dizi hala izlemediyseniz kesinlikle izlemeniz gereken diziler arasında yer almaktadır.

Tam 7 sezon boyunca çekilen ve Tüm dünyada gösterime girerek milyonlarca kişi tarafından izlenen dizi internette rahatça bulabileceğiniz diziler arasında yer almaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir