John Wick 4 Çıkış Tarihi

John Wick 4 Çıkış Tarihi

 John Wick 4 Çıkış Tarihi

John Wick 4

Siz değerli okurlarımıza bu yazımızda John Wick serisi ve büyük ihtimalle serinin son filmi olacak John wick 4 ’ten bahsedeceğiz.

Serinin 1,2 ve 3.üncü filmi aksiyon severleri yeterince tatmin etmiştir diye düşünüyorum ki bizi yeterince tatmin etti.Aksiyonu fazlasıyla veren serinin John Wick Parabellum (John Wick 3) vizyona girdiğinden itibaren izleyici kitlesi serinin 4. Filmi geleceğini anlamıştı.John Wick 3 öyle bir yerde bitiyordu ki 4. Filme garanti veriyorduk.Beklenen oldu ve 4. Film çıkacak hatta vizyon tarihi bile açıklandı.

John wick 4

John Wick 4 Ne Zaman Çıkacak?

Başarılı aksiyon yapımlarından John Wick filminin son serisi olan John Wick Parabellum ABD’de ilk hafta rekor kırarak haftanın filmleri arasında yer aldı bunun yanında ise 47 milyon dolarlık bir gişe elde etti.Bu rekorlar sadece film yapımcısını değil izleyici kitlesini de mutlu etmeyi başardı.Filmin 4.serisi içinde bir kapı açtı diyebiliriz.Fazla geçmeden de filmin 4. Serisi için vizyon tarihi duyuruldu.John Wick 4’ün 21 Mayıs 2021’de vizyonda olacağı duyuruldu.Film hakkında tek bilinen vizyon tarihi ve baş rolümüz Keanu Reeves diyebiliriz. Ortada bir fragman yoktur ve hikayesi hakkında sadece söylentiler mevcuttur.Sanırım Hepimiz 21 Mayıs 2021’i bekleyeceğiz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney Plus Hakkında

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir