Disney Plus Hakkında

Disney Plus Hakkında

 Disney Plus Hakkında

Disney Plus 2017 yılında Disney CEO’su Bob tarafından anlatıldı.Bob Disney’in Netflix ve Hulu gibi olacağını bir video izleme platformu olduğunu söylemişti.

Disney Plus

Disney Plus

Disney dediğimizde çoğumuzun aklına animasyonlar gelir benimde aklıma animasyonlar gelmişti.Ama Disney böyle olmadığını söylüyor.

7000 bölümlük dizi  yaklaşık 500 kadar film olacağı söyleniyor.İzleyici kitlesini heyecanlandıran bir açıklama üstelik bu yazılanlar sadece başlangıç olacak.Netflix’e büyük bir rakip geliyor yani.Netflix Marvel’in çoğu dizisiyle devam etmeme kararı almıştı bunların başında Daredevil ve Punisher Diney Plus ‘ta ilerleyen zamanda bu iki dizi yer alır mı merak konusu ama Marvel Disney plus ‘ta yer alacak bu kesin bişey artık.Sadece Marvel değil! Star Wars gibi dev markayıda içerisinde bulunduruyor.

 

 Disney Plus İçerik

Disney 21st Century Fox’u 71 Milyar dolara satın almıştı.Bu merakla bekleyen izleyici kitlesinde daha büyük bir merak oluşturdu diyebiliriz.

Disney,Netflix’e kafa tutarak çıkacağı için büyük içeriklerle geliyor.Marvel,Star Wars,Pıxar,National Geographic Gibi devlerle birlikte şimdiden duyurulan içerik bile izleyiciyi tatmin ediyor.ABD kökenli Disney  12 Kasım 2019’da Amerika’da faaliyetlerine başlayacak.Fiyatları konusunda ise aylık 6.99 dolar  Yıllık 69.99 dolar olacak.Disney + Türkiye’ye ne zaman gelir ? işte bu gerçekten merak konusu bu konu hakkında daha hiçbir açıklama yok.Disney Plus’ın Türkiye sitesi mevcut orada bir haberdar ol formu aktif BURADAN giderek doldurabilirsiniz.Disney +, sizce Netflix’e rakip olabilecek mi ?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir