Call of Duty Modern Warfare İnceleme

Call of Duty Modern Warfare İnceleme

 Call of Duty Modern Warfare İnceleme

Call of Duty Modern Warfare İnceleme

Call of Duty Modern Warfare oyunu uzun zamandan beridir aksiyon tarzındaki oyunlara ilgi duyan kesim tarafından bekleniyordu. Oyun dünyasında önemli bir yerde bulunan Call of Duty serisi, son çıkan oyunuyla da heyecan yaratacağa benziyor. Grafik açısından oldukça kaliteli bir yapım olarak kendini gösteren Call of Duty Modern Warfare; ekran kartı konusunda çalışmalar yapan NVIDIA firmasının farklı bir teknoloji ortaya koymasıyla daha da ön plana çıkan bir oyun olarak adlandırılabiliyor.

Call of Duty Modern Warfare oyunu, önceki oyunlarına nazaran daha iyi bir biçimde oyuncularının karşısına çıkıyor. Oyuncuların dikkatini çeken Call of Duty Modern Warfare adlı oyununda Activision oyun şirketi yine elini taşın altına koymuşa benziyor. Tek ya da çoklu oyunculu modlarda oynanacak olan bu oyun, uzun yıllardan beridir hayatımızda olmasına karşın, Call of Duty Modern Warfare oyunuyla bambaşka bir seviyede yer alacağa benziyor.

Call of duty modern warfare inceleme

Call of duty modern warfare

2016 yılından beridir duyuruları yapılan Call of Duty Modern Warfare adlı oyun kapsamında uzun zamandan beridir bekleyiş söz konusuydu. Oyun hakkında gelen yorumlar da oyuncular tarafından genellikle olumlu yönde seyrediyor. Böylelikle Call of Duty Modern Warfare oyununun ne kadar kapsamlı bir pozisyonda olan aksiyon uygulaması olduğu da ifade edilebiliyor.

Call of duty modern warfare inceleme

Call of duty modern warfare inceleme

Call of Duty Modern Warfare oyunu, oyuncuların gerçeklik algılarını da değiştirerek; hayata daha da adapte edebilecek biçimde kendini göstermiş bir oyun olarak adlandırılabiliyor. Bu oyundaki silahların kullanım anında ortaya çıkan tepme ya da sekme durumları da gerçeğe en yakın biçimde uyarlanmış olması da oyunun ilgi çeken bir yönü olarak görülebiliyor. Aynı zamanda da oyun grafiklerinin de eski oyunlara göre daha iyi derecede olması da oyun ayarlarının iyi bir şekilde yapıldığının en büyük göstergesi olarak tabir edilebiliyor.

Call of Duty Modern Warfare oyunu bilgisayar, PlayStation ve Xbox One için piyasada yer alacak. Bu oyun PlayStation için 469 ile 669 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlarla kullanıcılara sunulacak. Xbox One için ise 472 ile 672 TL rakamları ortaya çıkacak.

 

 

BURAYA GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ ?

Rage 2 İnceleme

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir