2019 Yılında Vizyona Girecek Filmler

 2019 Yılında Vizyona Girecek Filmler

  2019 Yılında Vizyona Girecek Filmler

 2019 Yılında Vizyona Girecek Filmler

Değerli BilgiNom okurları,sizler için bu yazımızda 2019 yılında vizyona girecek filmler topladık.Biz anismasyondan uzak durarak herkesin heyecanlanacağı popüler filmleri seçmeyi tercih ettik umarım beğenirsiniz.

 

 

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

Hızlı ve Öfkeli serini bilmeyen yoktur. Aksiyon filmi kategorisine giren Hızlı ve Öfkeli’nin bu serisinde tüm ekibi göremiyoruz. Diğerlerinden farklı bir seri olacak gibi,başrollerde Dwayne Johnson, Jason Statham var. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw  vizyon tarihi  2 Ağustos 2019.

 

 

Siccin 6

Siccin 6

Siccin 6 Türkiye’nin meşhur korku filmi serilerinden birisi geçenlerde bir yazımız bulunuyor Siccin 6 ile ilgili. Siccin 6 serinin son filmi olması nedeniyle izleyicide büyük bir merak uyandırıyor. Film korku sahneleriyle biraz iddialı geliyor ama bakalım izleyici kitlesine neler sunacak. Siccin 6 vizyon tarihi 9 Ağustos 2019.

 

 

Joker

2019 yılında vizyona girecek filmler; Joker

Joker gerilim,suç,polisiye,aksiyon filmi olarak geliyor.Yani Joker’de ne ararsam buluyorum kaçırmadan izleyeceğim bir film olacak Joker. İzleyicide merak uyandıran ise Joker rolünü üstlenenlerin çok değişmesi bu filmde Joker karakterini Joaquin Phoenix canlandıracak başarılı olur mu ? izleyici tatmin olur mu orası merak konusu Joker filminin vizyon tarihi 4 Ekim 2019.

 

 

IP Man 4

2019 yılında vizyona girecek filmler; İp Man 4

Ip Man 4 bir yandan mutlu bir yandan üzgünüz Ip Man serisi de sonu buluyor.Ip Man 4 ile final yapılacak. Donnie Yen bu filmde de başrol olarak devam edecek. Dövüş sanatlarının en iyi yansıtıldığı bir film diyebiliriz Ip Man’a,vizyon tarihi 27 Eylül 2019.

 

Rambo: Son Kan

2019 yılında vizyona girecek filmler; Rambo

Rambo bir efsaneyi küçüklüğümüzün filmidir.Rambo o aksiyon sahneleri o yılların efsanevi filmiydi.Her efsanenin bir sonu var demek ki 2019’da üzülsek mi sevinsek mi bilemeyiz efsaneler yeninden canlanmış ama bir bakıyorsunuz bitiyor SON bir daha gelmeyecek.Takdir edilesi Yaşlı Stallone yine yaptı yapacağı bu filmde bile inanılmaz sahneler çıkarmış 72 yaşında bir aktörden bahsediyorum 72 yaşına rağmen çoğu aktörlere taş çıkarıyor adam.Rambo 5 serinin son filmi olacak.Başrolü söylememize gerek yok sanırım.11 yıl aradan sonra geliyor Rambo 5 Son Kan biz ileyiciyi tatmin edeceğini düşünüyoruz. Rambo 5 Son Kan vizyon tarihi 20 Eylül 2019.

 

Terminatör: Kara Kader

2019 yılında vizyona girecek filmler; Terminatör

Terminatör eskilerin efsanesi. Terminatör serisinin devamı olan filmin,bir kez daha Başrol oyuncusu Arnold Schwarzenegger,işte heyecanlanmak için bir sebep buluyoruz burada.Aksiyon ve bilim kurguda önemli yeri var Terminatör serisinin,bu filmin vizyon tarihi 31 Ekim 2019.

 

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

2019 yılında vizyona girecek filmler; Cep Herkülü

Naim Süleymanoğlu nam-ı diğer cep herkülü Türkiye’nin gururu Naim süleymanoğlu’nun hayatını anlatan bu film bizim için gerçekten çok önemli Dünya sporuna adını altın harflarla yazdırmış birisi .Naim Süleymanoğlu’nu Hayat Van Eck canlandırıyor .Bu film onun hayatını ele alıyor.Bu filmin vizyon tarihi 25 Ekim 2019.

 

İkizler Projesi

2019 yılında vizyona girecek filmler; İkizler Projesi

Will Smith’in Başrol oynadığı bu film bir bilim kurgu filmidir.Filmde bir klonlama söz konusudur.Will Smith kenidisinin genç klonu ile mücadele edecektir.İkizler Projesi vizyon tarihi 11 Ekim 2019.

 

Recep İvedik 6

2019 yılında vizyona girecek filmler; Recep İvedik 6

Recep İvedik film serisnin biri daha geliyor.Türkiye’nin en çok izlenen listesinde bulunuyor Recep İvedik komedi filmleri.Bu seride bir o kadar eğlenceli olacağa benziyor.serinin 6. filmi son olur mu ? orası bilinmiyor ama biraz zor gibi son olması.Yönetmeni Togan Gökbakar başrol ise Şahan Gökbakar’dır.Recep ivedik 6 vizyon tarihi 7 Kasım 2019.

 

Koruyucu

2019 yılında vizyona girecek filmler; Koruyucu

Koruyucu filmini bu listeye eklememizi sağlayan bir sebep Jean-Claude Van Damme.filmde Lucas karakterini canlandırıyor. Lucas iş arar ve bulur ama çalışmaya başladığı yer pek sandığı gibi değildir. Yasa dışı işlere bulaşan Lucas kendisi ve kızını korumalıdır. Koruyucu vizyon tarihi 26 Temmuz 2019.

 

Sizlerde 2019 çıkacak ve sizde heyecan uyandıran filmleri yorum kısmında belirtebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir